mapa serveru 

 distribuce 

 o nás 

 kontakt 


15. 6. 2024
Vyhledávání
Novinky
Připravujeme
Zlevněné knihy
Autoři
Dotisky
Paperbacky
Biografie
Cestopis
Detektivky
Detektivky 3x
Dětské
Fantasy
Historie
Hobby
Hudba
Humor
Literatura
Literatura faktu
Mládež
Obrazové publikace
Ostatní
Poezie
Pro ženy
Romány
Thrillery
Komiksy
Kalendáře
Autoři
Warren Ellis

Britský komiksový scenárista, sloupkař a spisovatel o sobě tvrdí, že nikdy nespí. Evidentně je to pravda; jinak by to všechno prostě nestihl. Vedle futuristického opusu Transmetropolitan vypustil do světa například nonkonformní teamovku The Authority (jejíž hrdinové zachraňují svět pod heslem „Moc nás neserte“) či dobrodružný exkurz do tajné historie světa Planetary (podle něhož se do kosmu létalo dávno před Gagarinem – nemluvě o dalších dimenzích). Ellis nechal svůj zářez v Hellblazerovi i Wolverinovi, primárně se však věnuje autorským projektům – ať už jde o moderní noirovku Fell, akční experiment Global Frequency nebo komediální Nextwave. Napsal román Crooked Little Vein (česky: Americkej sen), podle jeho komiksu Red vznikl stejnojmenný film a na blogu warrenellis.com si pěstuje armádu věrných posluhovačů.

Knihy od autora
Transmetropolitan 10: Naposled
Warren Ellis, Darick Robertson
překlad: Darek Šmíd
kategorie: Komiksy

 
A je to tady! Na jedné straně pološílený novinář, kterého stěží snesou jeho vlastní asistentky, na druhé prezident USA. První z nich trpí degenerativní a debilizující mozkovou chorobou, druhý je totálně psychotický parchant. Jejich závěrečné střetnutí ustojí jen jeden.
brožovaná | 240 str. | 499 Kč Vyšla 31.10.2014
Transmetropolitan 9: Lék
Warren Ellis, Darick Robertson
překlad: Darek Šmíd
kategorie: Komiksy

 
Temné síly jsou zuřivému reportérovi Spideru Jerusalemovi v patách – a s ním i celé jeho rozjařeně ohavné novinářské partě. Jenže teď se i jemu podařil husarský kousek: hodil totiž prezidentovi Callahanovi oprátku na krk a přichází čas ji trochu utáhnout.
brožovaná | 144 str. | 399 Kč Vyšla 15.11.2013
Planetary 2: Čtvrtý muž
John Cassaday, Warren Ellis
překlad: Richard Podaný
kategorie: Komiksy

 
Jsou tři, brázdí celý svět, hledají vše podivné a zázračné a odhalují věci, které by jiní raději nechali v skrytu. Jsou to archeologové záhad, odkrývají tajné dějiny planety a mapují neviditelné hranice fantazie.
brožovaná | 144 str. | 399 Kč Vyšla 14.8.2013
Transmetropolitan 8: Žalozpěv
Warren Ellis, Darick Robertson
překlad: Darek Šmíd
kategorie: Komiksy

 
Zuřivému reportérovi Spiderovi Jerusalemovi a jeho ohavným asistentkám nezbývá moc času. Poté, co je šílený a pomstychtivý prezident vyštípal z oficiálních kanálů, nemají tři mediální renegáti jinou možnost, než vyhlásit psychopatické hlavě státu partizánskou zpravodajskou válku.
brožovaná | 144 str. | 399 Kč Vyšla 5.6.2013
Planetary 1: Do všech koutů světa a jiné povídky
John Cassaday, Warren Ellis
překlad: Richard Podaný
kategorie: Komiksy

 
Slavná série se točí kolem tříčlenné skupinky „archeologů nemožného“, kteří po celém světě odhalují záhady a taje a specializují se na bytosti se superschopnostmi a jejich vliv na svět lidí. Působí proto svým způsobem jako mnohem zábavnější a pestřejší komiksová obdoba Akt X.
brožovaná | 160 str. | 399 Kč Vyšla 20.2.2013
Transmetropolitan 7: Všechno, nebo nic
Warren Ellis, Darick Robertson
překlad: Darek Šmíd
kategorie: Komiksy

 
Zuřivý reportér Spider Jerusalem přišel o práci, o bankovní účet i o apartmán. Což ho staví do ideální pozice pro to, aby začal budovat plán na svržení samotného prezidenta Spojených států.
brožovaná | 144 str. | 399 Kč Vyšla 5.12.2012
Transmetropolitan 6: Někdy příště
Warren Ellis, Darick Robertson
překlad: Darek Šmíd
kategorie: Komiksy

 
SLÁVA!
Nic jiného z vás paranoika v totální deziluzi neudělá s větším gustem – a ve Městě budoucnosti teď není nikdo slavnější než megapopulární zuřivý reportér Spider Jerusalem!
brožovaná | 144 str. | 399 Kč Vyšla 27.6.2012
Pokročilé


NAHORU
MAPA SERVERU

DISTRIBUCE

O NÁS

KONTAKT

© BB/art 2001. Site created by CZI, s.r.o