mapa serveru 

 distribuce 

 o nás 

 kontakt 


24. 6. 2024
Vyhledávání
Novinky
Připravujeme
Zlevněné knihy
Autoři
Dotisky
Paperbacky
Biografie
Cestopis
Detektivky
Detektivky 3x
Dětské
Fantasy
Historie
Hobby
Hudba
Humor
Literatura
Literatura faktu
Mládež
Obrazové publikace
Ostatní
Poezie
Pro ženy
Romány
Thrillery
Komiksy
Kalendáře
Autoři
John Totleben

John Totleben jako dítě v pennsylvánském městě Erie hltal komiksy, hororové časopisy a hororové filmy. Vystudoval Školu animace a komiksu Joea Kuberta, v níž se seznámil se Stephenem Bissettem. Spolu pracovali na komiksu Bizarre Adventures, načež následoval Bažináč, jejž spolu kreslili bezmála tři roky. Nejambicióznějším Totlebenovým projektem jsou ilustrace k třetímu svazku Moorova Miraclemana. Reakce na tyto kresby byly natolik pozitivní, že si ho společnost Eclipse Comics podržela jako jediného výtvarníka tohoto komiksu, přestože onemocněl chorobou sítnice retinitis pigmentosa. Přestože je dnes z právního hlediska pokládán za slepého, nadále kreslí, byť mnohem pomaleji. John Totleben se mimo jiné dále podílel na komiksech 1963, Vermillion a The Dreaming.

Knihy od autora
Swamp Thing - Bažináč 1
Stephen Bissette, Alan Moore, John Totleben
překlad: Viktor Janiš
kategorie: Komiksy

 
Reedice první knihy Bažináč, která je v barvě a obsahuje navíc oproti prvnímu vydání z r. 2003 příběh č. 20, úvod a předmluvu.
Bažináč býval jednu z mnoha průměrných sérií... dokud nebyl svěřen geniálnímu scenáristovi Alanu Moorovi. Pod jeho vedením se z Bažináče stala legenda, která posunula hranice žánru.
vázaná | 232 str. | 599 Kč Vyšla 30.11.2016
Swamp Thing - Bažináč 5: V prach se obrátíš
Stephen Bissette, Alan Moore, John Totleben
překlad: Viktor Janiš
kategorie: Komiksy

 
Je dobojováno. Bažináč se vrací z Pekla a chce jen spočinout v Abbyině náruči. Právě to mu je ale odepřeno – v jeho nepřítomnosti fotograf Howard Fleck zveřejnil fotografie Bažináče a Abby a vyvolal tím skandál.
vázaná | 160 str. | 499 Kč Vyšla 13.3.2013
Pokročilé


NAHORU
MAPA SERVERU

DISTRIBUCE

O NÁS

KONTAKT

© BB/art 2001. Site created by CZI, s.r.o