mapa serveru 

 distribuce 

 o nás 

 kontakt 


15. 6. 2024
Vyhledávání
Novinky
Připravujeme
Zlevněné knihy
Autoři
Dotisky
Paperbacky
Biografie
Cestopis
Detektivky
Detektivky 3x
Dětské
Fantasy
Historie
Hobby
Hudba
Humor
Literatura
Literatura faktu
Mládež
Obrazové publikace
Ostatní
Poezie
Pro ženy
Romány
Thrillery
Komiksy
Kalendáře
KNIHA
Batman Detective Comics 9: Ztráta tváře (Batman Detective Comics 9: Deface the Face)
James Robinson
překlad: Pavel Švanda
kategorie: Komiksy
Vyšla 7.9.2022
stran: 144
vazba: brožovaná 168 x 258
ISBN: 978-80-7595-590-6
cena: 399 Kč

Zločinec Two-Face je na první pohled ďábelsky rozdvojený, což Harveymu bolestivě připomíná, jak kdysi konal dobro coby okresní prokurátor v Gotham City… a že byl blízkým přítelem a spojencem Batmana a Jima Gordona.
Jenže po řadě zločinů s tématem dvojky se vrací na scénu jedna hrozivá teroristická organizace. Temný rytíř se musí obrátit s žádostí o pomoc k Two-Faceovi, aby společně odhalili záhadu a zastavili teroristický útok.
Pro Harveyho to představuje šanci rozlousknout případ, který kdysi nedokázal uzavřít… pokud však dokáže udržet svou temnou stránku pod kontrolou. Pokud uspěje, jeho nepravděpodobná spolupráce s Batmanem by se mohla vyplatit a mohl by svůj tragický život obrátit k lepšímu.
Ale pokud o rovnováze mezi dobrem a zlem rozhoduje hod mincí, může se stát cokoliv. Některé jizvy se nezhojí. A spiknutí, po kterém Batman, Gordon a Two-Face pátrají, může pořádně bolet…

Komiksová legenda JAMES ROBINSON a dva skvělí kreslíři, STEPHEN SEGOVIA a CARMINE DI GIANDOMENICO, vytvořili v knize BATMAN: DETECTIVE COMICS: ZTRÁTA TVÁŘE vzrušující dobrodružství, které zavede Temného rytíře do hlavy jednoho z jeho nejvíce fascinujících padouchů. Obsahuje čísla 988–993.

Pokročilé

O autorovi - James Robinson

NAHORU
MAPA SERVERU

DISTRIBUCE

O NÁS

KONTAKT

© BB/art 2001. Site created by CZI, s.r.o