mapa serveru 

 distribuce 

 o nás 

 kontakt 


27. 5. 2024
Vyhledávání
Novinky
Připravujeme
Zlevněné knihy
Autoři
Dotisky
Paperbacky
Biografie
Cestopis
Detektivky
Detektivky 3x
Dětské
Fantasy
Historie
Hobby
Hudba
Humor
Literatura
Literatura faktu
Mládež
Obrazové publikace
Ostatní
Poezie
Pro ženy
Romány
Thrillery
Komiksy
Kalendáře
KNIHA
Harley Quinn 4: Poslední zkouška (Harley Quinn 4: The Final Trial)
Sami Basri, Sam Humphries
překlad: Hana Vrábelová
kategorie: Komiksy
Vyšla 7.6.2023
stran: 208
vazba: brožovaná 168x258
ISBN: 978-80-7595-635-4
cena: 599 Kč

Lex Luthor oslovil Harley Quinn s nabídkou (to je pořád dokola, dej si voraz, kámo!): pokud se připojí k jeho partě „Roku padoucha“, plné nadupaných superzlounů, dostane od něj megamocný superoblek. Ale proč by měla kývnout na něco podobného, když je tak blízko k dokončení zkoušek zadaných Mirand’r, jejichž odměnou bude ještě větší síla bez skrytých háčků nebo povinných crossoverů?
Když se rakovina její mámy zhorší, Harley musí nechat celé melodrama mezi padouchy a hrdiny stranou, a namísto toho se soustředit na skutečný problém, který ani superschopnosti vyřešit nedokáží… nebo ano?

Princezna klaunů se bude muset utkat s eventem DC Rok Padoucha – a navíc ještě s celým konceptem objektivní reality – ve fantastickém příběhu, kde dojde na bourání stěny mezi příběhem a čtenářem od scenáristy Sama Humphriese (Green Lanterns) a výtvarníka Samiho Basriho (Power Girl)! Jde o souhrnné vydání Harley Quinn #64–69 a speciální číslo Harley Quinn’s Villain of the Year, se stránkami, které dosud nikde jinde nevyšly.
Pokročilé


NAHORU
MAPA SERVERU

DISTRIBUCE

O NÁS

KONTAKT

© BB/art 2001. Site created by CZI, s.r.o